HİZMETLERİMİZ


Grand İtimat Hotel

Grand İtimat Hotel

Toplantı & Organizasyon

Grand İtimat Hotel olarak, iş toplantı ve yemekleriniz için, üç bölmeyede ayrılabilen çok amaçlı 244 m2 toplantı salonumuzda, profosyonel toplantı ekipmanlarımız ve teknik personelimiz ile ihtiyaç ve beklentilerinizin üzerinde hizmet vermek için sizleri bekliyoruz.

Hayatınızda hiç unutmayacağınız nişan, kına ve düğün organizasyonlarınız içinde; isterseniz giriş katımızda, isterseniz 7. katımızda enfes manzara eşliğinde sizlerde kusursuz hizmet, merkezi konum ve görkemli şekilde süslenmiş salonumuz ile çağdaş ve şık bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz.

Grand İtimat Hotel

Grand İtimat Hotel

Restaurant & Oda Servisi

Misafirlerimizin güne keyifle başlamaları için; her zaman taze ve kaliteli anlayışımızla hazırladığımız "Açık Büfe" kahvaltımızın yanında, dünya mutfaklarının leziz yemekleri hazırladığımız A la carte menümüz ile alacağınız öğle ve akşam yemeklerimiz ile , Restorantımızda güler yüzlü ve kaliteli hizmetimizi görmek için siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz. Öğle ve akşam yemekleri için otelde kalan misafirlerimize özel set menü alternatiflerimizde mevcuttur.

Sabahları açık büfe kahvaltımızın yanında, öğle ve akşam yemekleriniz için, özel tariflerle donatılmış À la carte menümüz ile ister restaurantımızda, isterseniz oda servis hizmetimizle birlikte odanızda lezzetli bir deneyim sizleri bekliyor.

Hizmet Saatleri : 07:00 – 23:00

Grand İtimat Hotel

Fitness Center

Günün yorgunluğunu atmak ve zinde kalabilmek için 24 saat Fitness center hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Grand İtimat Hotel

Özel Turlar