HAKKIMIZDA


Grand İtimat Hotel, Türk Turizmine ve Türk halkına en iyi şekilde hizmet etmeyi prensip edinmiştir. Güler yüzlü, disiplinli ve anlayışlı personellerimiz size en iyi karşılamayı sunmaktadır. Tüm ihtiyaç ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayarak güvenli ve rahat bir konaklama yapmanızı sağlamaktayız. Otelimizde kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.

Otelimiz ekolojik mimari yapıya sahip olup VRF klima sistemine sahiptir. Otel temizliklerimiz gün içerisinde sıklıkla yapılmaktadır. Sağlığınız ve rahatınız bizim için önemlidir.

Grand İtimat Hotel, dünya otel teknolojilerini yakından takip eder ve teknolojinin dönüştüren gücünü profesyonel olarak kullanabilmektedir.KALİTE POLİTİKAMIZ

Otelcilik sektöründe; sürekli gelişme bilinciyle teknolojiyi yakından takip ederek, çevre şartlarını iyi kullanıp ve gıda güvenliğini sağlayıp eğitimli personel ile ekip çalışmalarını ön planda tutarak güleryüz ve güveni, müşteri memnuniyetiyle bütünleştirip üstün kalite hizmeti, bir sistem içerisinde planlı ve sürekli olarak sunmak otel politikamızdır.İLKELERİMİZ

  • Gelişen teknolojinin dönüştürme gücünü profesyonel olarak kullanabilmek.
  • Gıda ürünlerimizde ve üretimimizde bilinen markaları kullanmak, gıda hijyenini ve gıda güvenliğini üst seviyede tutmak.
  • Otel içerisinde ve çevresinde temizliğe hassasiyet göstermek.
  • Doğa ve çevre mahremiyetine hassasiyet göstermek.
  • Rahatınızı, güveninizi ve güleryüzü tüm hizmetlerimizde ön planda tutmak.
  • Yasal yürürlükleri ve mevzuatları tam olarak karşılamak.